16-25 Ağustos 2013 Tarihleri arasında İstanbul - Beylikdüzü'nde bulunan Marmara Park Avm'de düzenlenen sergi. Sergi "Aşkımız Futbol" adı altında yapılmış olup koleksiyonumuzda bulunan 60 parçalık bir seçkiden oluşmuştur. Sergide Süper Lig'de mücadele eden 18 kulübün forması, 1.Lig'de mücadele eden 18 kulübün forması, bir zamanlar üst liglerde mücadele eden 12 köklü Türk kulübünün forması ve 12 adet uluslararası mücadelelerde giyilmiş maç forması ziyaretçilerin beğenisine sunulmuştur.

9 gün boyunca sergiyi gezme fırsatı bulan binlerce ziyaretçi, sergideki formaları fotoğraflama, formaları detaylı olarak inceleme ve formalar hakkındaki bilgileri, info tabelalarından öğrenme fırsatı buldular. 60 adet formanın oluşturduğu görsel çeşitlilik ve sergi zemininin futbol sahasında oluşu Avm'nin bu bölümünü adeta bir futbol cennetine çevirdi. Sergi alanının yanlarına kurulan Gs Store ve Kartal Yuvası standları da ziyaretçilere bu güzel sergiyi gezerken alışveriş yapma imkanı tanıdı.
Bu sergi Türkiye'de amatör bir koleksiyonerin halka açık yaptığı ilk sergi olması nedeniyle büyük bir öneme sahiptir. Ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılanan bu sergi sayesinde Türkiye'de yapılacak yeni forma sergilerine yol açmıştır. Bu gururu yaşamamıza vesile olan Marmara Park Avm yönetimine ve Haminne Reklam Ajansı'na teşekkürlerimizle...


16-25 Ağustos 2013 tarihleri arasında Marmara Park Avm'de Türkiye'deki ilk forma sergisini açtığımızda bir ilke imza atmanın gururunu yaşamıştık... 18 Haziran 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında bir kez daha halkımızla İstinye Park Alışveriş merkezinde buluşmak ve formalarımızı sergileme fırsatı bulduk. Sergimiz başlıktan anlayacağınız gibi Euro 2016'da mücadele eden 24 takımın nostaljik formalarından oluştu. İstinye Park Alışveriş Merkezi'nin orta avlusunda konumlandırılan Euro 2016 forma sergisinde 19 forma çerçeveli, 5 forma mankenlerin üzerinde olmak üzere ziyarete açıldı.

24 gün boyunca binlerce insanın ziyaret ettiği sergimiz, ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgi gördü. Sergilenen her bir formanın altında formanın kullandığı yıllar ve o dönem o milli takımda forma giyen futbolcuların isimleri gibi bilgiler yer aldı. Sergide 1994-1996 yılları arasında kullandığımız, tarihimizde ilk kez Avrupa Şampiyona'sına katıldığımız kadronun tümünün imzaladığı forma en çok ilgi gören parça oldu.

Sergi alanının etrafında konumlandırılan interaktif etkinlikler ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı. Ben Antalya'da yaşadığımdan sergiyi yalnızca bir günlüğüne ziyaret edebilme fırsatını buldum. Formaların size ait olduğunu bilmeyen ziyaretçilerin arasına karışmak ve tepkilerini duymak güzel bir deneyim oldu. Bu sergiyi açmamıza olanaak sağlayan İstinye Park Avm yönetimine ve Empati Reklam Ajansı'na teşekkürlerimizle...